Промо бустање еп 13 Дај хард фест – Карпата за качување

Блабла тв оваа епизода на промо бустање беше во блок 20 на дај хард фестивалот на кој учествуваа Борн фром пеин од Холандија и Домашните Хард корџии Смат и Шорт фјуз хиро од Скопје и Охриѓаните Хард фејс.Се качувавме на карпата за качување која се наоѓа спроти стариот скејт парк во карпош 4.

Категории
Гага РепетеПромо Бустање
Еден Коментар
 • go to my blog
  27 January 2018 at 14:48

  I simply want to say I am new to weblog and actually liked you’re web page. More than likely I’m want to bookmark your website . You actually have perfect article content. Cheers for revealing your blog site.

 • Напиши Одговор

  *

  *

  ПОВРЗАНО