Пресметка со Горан Трифуновски – Пајак у гага репете!

Сега епизодата со Горан Трифуновски Пајак од групата Пеперминт можете да ја гледате во Гага репете на Бла бла. За празниците ќе следува мала пауза, а после тоа следува неповторливиот Да Џака Накот во Пресметка. Очекувајте не!

12414072_10207117218481419_2003605822_o

 

Категории
ПРОГРАМА

ПОВРЗАНО