Чевли што растат со вашата нога!

Не се палете пред време-наменето е за земјите од третиот свет каде што сиромаштијата наметнува едно детенце да ги надрасне чевлите или да носи мал број, во најлош случај да оди босо.

shoes-2

Како функционира? Самата чевличка ( во сандалеста форма ) има нитни и каиши кои се адаптираат и растегнуваат-една чевличка може да порасне до 5 броја во величина!

Погледнете го видеото.

https://youtu.be/n8VAOGTjXxo

 

Категории
Текнувало
Еден Коментар
 • you could look here
  27 January 2018 at 11:10

  I just want to tell you that I’m all new to blogs and really savored your web-site. Likely I’m planning to bookmark your site . You actually come with outstanding well written articles. Kudos for revealing your webpage.

 • Напиши Одговор

  *

  *

  ПОВРЗАНО