Љубовната романса меѓу Фелипе Луис и Луис Суарез

Љубовната романса меѓу Фелипе Луис и Луис Суарез

Во вторникот се одигра утакмицата меѓу Барселона и Атлетико Мадрид каде што Барса тепаше 2-1 е сеа тоа не е толку интересно туку фактот што Фелипе Луис и Луис Суарез имаа една љубовна романса наречена нека врти мрсулот. Имено Луис Филипе си го исекна едно арно носот у рука и притоа му напраи да пукне на Луис Суарез! Сетоа ова го видоа камерите а потоа Суарез му врати со бокс у фаца. Титаник? Не бидете пички ваква љубовна сторија неаме слушнато одамна. Клипчето видете го тука.

Категории
ТекнувалоТралалајки

ПОВРЗАНО

 • Ракија тест за Ракија фест

  После стресната конференција по повод првиот Ракија Фест, решивме да ги тестираме музичарите дали ќе успеат да погодат што пијат со краток ракија тест.    ...
 • 5 мистериозни изгубени градови

  Атлантида е можеби најпознатиот изгубен град, но далеку од тоа дека е единствен. Во многу други изгубени градови се крие уште поголемо богатство, знаење и одговори на многу мистерии....
 • Како звучи Фреди Меркјури без музичка позадина?

  Фреди Меркјури почина пред 25 години, но неговите песни, неговиот стил, и магичната енергија и страст продолжуваат да ги освојуваат срцата на луѓето ширум светот. Тој стана рок икона...
 • Рап АНАЛиза : Почетокот ….

  Почетокот… На Почетокот – Умот ги создаде Хард Корот и Комерцијалата.. Хард Корот беше безличен и празен; и имаше темнина над бездната, Бунтовничкиот Дух лебдеше врз идеата…. Мислата  кажа...