Миленичиња – домаќинчиња

Доколку сте љубители на миленици и освен тоа што ги галите, чувате и мазите тие и тоа како можат да ви се најдат по дома.

Можат да видат кога ќе биде готов вашиот ручек, исто така може да замијат некој запечени тенџериња, чаши и сл.

Во следниве слики ќе видите како можете да ги воспитате вашите миленичиња и да ги приспособите да ви помогнат во кујната.

Прасе печи сечи

Y1F7XmExQsCmFHF2RqFo_k6

Мачка торта

lqoLKXTnT2qJRWI0P9it_k10

Садомијачката

VEdfa6j8S3GStN752vPk_k3

Еже дадилка

NljKGLRRAKu91KtJhq7N_k5

Куче кобасица

HLTr1i06R7zBo6c3xXRQ_mUDx84E

Категории
Шуш - Буш
Еден Коментар
 • Daftar Judi Bola Terpercaya
  6 March 2018 at 06:26

  I loved as much as you’ll receive carried out right here.
  The sketch is tasteful, your authored material stylish.

  nonetheless, you command get bought an shakiness over that you
  wish be delivering the following. unwell unquestionably
  come further formerly again since exactly the same nearly
  a lot often inside case you shield this increase.

 • Напиши Одговор

  *

  *

  ПОВРЗАНО