Хороскопските знаци и првиот муабет после секс!

Некои сексот го сваќаат како нешто возвишено и свето, други пак како начин на ослободување од стресот, додека пат оние последните, да не речам третите чекаат брак да го искусат малото парче од рајот (сексот). Еве по некој коментар кој може да го очекувате од  вашиот партнер-гледано според неговиот хороскопски знак:

Овен: „Ок, ајде сега пак на нова тура!“

Бик: „Гладен/а сум – дај  ја пицата!“

Близнаци: „Каде е  далечинскиот управувач?“

Рак: „Ќе се омажиш за мене?“

Лав: „Нели сум фантастичен/а?“

Девица: „Мора да пуштам машина за перење!.“

Вага: „Ако ти се свиѓа тебе и мене ми се свиѓа.“

Скорпија: „Може сега да ги одврзам рацете?.“

Стрелец: „Не се јавувај ти, јас ќе ти се јавам!“

Јарец: „Нешто визитка, имаш?“

Водолија: „Ајде сега и без гардероба!“

Риби: „Извини, како рече дека се викаш?“

Категории
Шуш - Буш

ПОВРЗАНО