пеење

 • Првоаприлски шеги: Десет најголеми лаги во кои светот поверува

  Вистинското потекло на првоаприлските шеги се уште не е точно утврдено, но можеме да бидеме сигурни во една работа – за 1 април сите имаме шанса да лажеме, да се смееме и да поверуваме во нечии приказни. Првите предзнаци за овој „празник“ се појавуваат во литературата од 1500 година....
 • Џон Кораби

  Метал Машина еп 05 со Џон Кораби

  После легендарниот Марко Мендоза, гостинот во Метал машина ни беше неговиот колега од Dead daisies, фамозниот рокер Џон Кораби, најпознат по своето пеење во Motley Crue во 1992 година. За неговиот живот, како и неговата долга и успешна кариера слушнете нешто повеќе во новата епизода на Метал машина на...
 • Прекрасни девојки ја пеат Silent Night додека доживуваат оргазам!

  Има нешто смирувачко во самата песна, но момците од Simple Pick up решиле ова видео да го зачинат така добро што ги собрале најјаките девојки што можеле да ги најдат и ги седнуваат на Orgasm machine или у превод машина за оргазам и ги натераа да ја пеат оваа песна....
 • Грајндбаба!

  67-годишна жена штотуку ја започна својата кариера како пеачка. Нејзиниот милозвучен глас, става и талент, слушнете го во следново видео. Доколку имате и вие дома една ваква баба, слободно испратете ни видео од нејзините вокални перформанси....