порно

 • Порно актерките во танчерскиот предизвик

  Порно актерките се актерки, пред се, но едно е да се глуми, друго е да се танцува, а токму тоа ни го докажаа девјките. Skeet Society на својот YouTube канал ги снимија порно актерките како танцуваат на песната My Boo. Всушност, се работи за предизвик наречен The Running Man...
 • Порно караоке

  Можеби ова ќе ви звучи неверојатно, но на едно јапонско ТВ шоу порно звездата му ја милува гордоста, додека натпреварувачот треба да пее песна на караоке. Како изгледа ова, проверете во видеото: https://www.youtube.com/watch?v=S47M8eX_eFc...
 • Најјаките порно пародии

  Во индустријата на порно пародија ништо не е свето. Постојат пародии на филмови и цртани филмови. Па така постојат филмови за возрасни, во кои главните улоги ги имаат: Сунѓерот Боб, Штрумфови, Симпсонови … Ова се најјаките порно пародии. E.T. XXX/E3: The Extra Testicle The Poonies Honey I Blew Everybody...
 • Бизарните аспекти на јапонската култура

  Јапонија…ниту една друга земја во светот нема таква традиција, и технологија, запакувани во едно. Феудални самураји кои се судираат со најсовремените компјутери. И покрај тоа што има една од најмасовните економии на планетата, Јапонија е крајно изолирана, а нејзината култура е често погрешно протолкувана од аутсајдери. Ова се некои...
 • Катерина Велика имала тајна секс одаја – Историски факти за кои не учевте во училиште

  Во училиште, на омилениот ни час по историја слушавме приказни за “големи“ и “мали“ историјски личности кои постигнале значајни работи за нашиот свет, култура, општество…Но, никогаш во школо не ни кажале дека, на пример, Ана Франк била многу љубопитна личност и во своите оригинални дневници често пишувала за мастурбација...
 • Видео курс за фелацио од професионалки

    Порно глумици им објаснуваат на обични девојки како тоа се прави. Имаат лижавчиња како замена или на друг начин кажано, вежбанки.  ...
 • Овие работи сигурно не ги знаевте за порнографијата

  Ги знаете ли овие работи поврзани со порнографијата? Измислена е од страна на викторијанците Кралицата Викторија, освен што била голема историска личност, спиритуалист била и кумата на порнографијата. Иако постојат многу слики на голи луѓе низ историјата, дури во викторијанската ера порнографијата ја доби смислата која ја има и...
 • Што сте пребарувале на порно-сајтовите!?

  Извесен Брет Томас, во дописот до интернет-магазинот Unilad, тврди дека наредниот интернет скандал ќе биде откривање на интернет историјата на порно сајтовите, со информации за тоа каква содржина сте пребарувале на нив. За многумина ова е повод за паника, со оглед на тоа дека дури и при користење на...
 • ПОРНО СЕКС ПРОТИВ ВИСТИНСКИ СЕКС

  ФАКТ Е ДЕКА ВО ПОРНОТО ИМА СЕКС НО КОЛКУ Е ТОЈ СЛИЧЕН НА РЕАЛНИОТ СЕКСУАЛЕН ОДНОС ВИ ПРИКАЖУВААТ ВО ОВА ВИДЕО КОЕ ГО ДОБЛИЖУВА СЕКСОТ ОД ПОРНО И СЕКСОТ ОД РЕАЛНИОТ ЖИВОТ ИЗРАЗЕН ПРЕКУ ХРАНАТА. ВИЗУЕЛНАТА МЕТАФОРА НА ЕКИПАТА КБ КРИЕЈТИВ ЛАБ КОЈА ГО СПРЕМИ ОВА ВИДЕО ПОЛНО СО...