татко

 • Вју со „Мугер Фугер“ за концертот на 23 мај

  Вју со „Мугер Фугер“ за концертот на 23 мај, 2018 година, на кој ќе го промовираат десеттиот, јубилеен, студиски албум насловен „Татко“, на платото пред МКЦ, со почеток во 21 часот. Десеттиот албум, насловен „Татко“ содржи 10 песни. Сниман и миксан е во студио „Тра Ла Ла“, со продуцентот...
 • Дали е ова најсуровиот татко на светот!?

  Еден многу суров татко одлучи да ја исплаши неговата ќерка на многу трауматичен начин. Таткото се преправал дека е мртов, а покрај себе ја стави познатата кукла Чаки. Реакцијата на ќерката е очекувана, а можете да ја видите тука:...
 • Татко бара маж за својата 26-годишна ќерка

  Водечкото христијанско списание во САД јавно се извини откако го објави огласот на еден татко, во кој тој бара маж за својата 26-годишна ќерка девица. Неговата ќерка не знаела за овој потег на нејзиниот татко но не се лути на него. Во насловот на огласот на местото каде што...
 • Како да го успиете бебето на оригинален начин?

  Малиот Сем не можел да заспие поради болките во увото, па на неговиот татко му текна одлична идеја. Решил да му ја свири приспивната песна од Брамс. Погледнете дали успеал....
 • Ерика Баду е раперска мајка

  Има нешто во врска со Ерика Баду. Дали е тоа поради нејзината енергија или нејзиниот дух или глас. Во текот на изминатата година, Кендрик Ламар ја изрази својата желба да работи креативно со легендарната соул пејачка. После кратко време почнаа гласини дека двајцата уметници биле во врска. Факт е...
 • Што се крие во дупката?

  Еден татко решил да ја бутне раката во дупката за да ги импресионира своите деца, но тоа што демнеше од дупката никој не го очекуваше. Што мислите, што се криеше во дупката?...
 • Луд татко откачува на рап

    Откачен татко кој откачува на рап. Првото видео слуша Ем о Пи а во второто на песна на Лудакрис. Првото видео ќе да е автентично ама веќе второво ко да е за публицитет.    ...