Брука Бенд
Брука Бенд

Досие гаражи еп 06 – Брука Бенд

Бендот го сочинуваат: Близнаците од рап дуото Пука козметика- Чико и Буциман како вокали, грувот го дава Маестро Зоран Велковски – Зуро на Бас, за ритам гитара задужен е Кришо, бубњевите ги рока Јо Џагата од Делчево, брас секцијата ја дуваат Вали сакс, Џими труба, Нинич на тромбон (специјален гостин) и Бојан мали сакс, на клавијатура мелодира Стефчето, како и диџеј Димитри Је Ја.

Гледајте ја оваа епизода на Досие Гаражи со Бррррррука Бенд!

Категории
Досие Гаражи
3 Коментари на постот
 • my response
  3 January 2018 at 12:52

  I simply want to mention I am beginner to blogs and truly liked you’re web-site. Very likely I’m want to bookmark your blog . You absolutely have very good article content. Bless you for sharing with us your website page.

 • giá xe chevrolet trailblazer
  12 January 2018 at 08:41

  Howdy! I could have sworn I’ve visited your blog before but after browsing through many of the articles I realized it’s new to me.
  Anyhow, I’m definitely delighted I stumbled upon it and I’ll be book-marking
  it and checking back regularly!

 • Austinstaic
  15 January 2018 at 23:06

  Hi I can bring a lot of HOT clients to your business. How can I contact With you ?

 • Напиши Одговор

  *

  *

  ПОВРЗАНО