БАЗА 903-ТУРИ ТУРИ (ОФИЦИЈАЛНО ВИДЕО)

Групата База 903 го издаде и вториот сингл наречен Тури Тури. Видеоспотот го реализираше господинот Огнен Шапковски, а музиката е снимена во студиото на Валентино Скендеровски. Епа, Тури Тури!

Категории
Промо Бустање
Еден Коментар
 • browse this site
  27 January 2018 at 13:29

  I just want to tell you that I am all new to blogs and really liked this web site. Very likely I’m want to bookmark your site . You surely come with fantastic writings. Thanks a lot for sharing with us your web page.

 • Напиши Одговор

  *

  *

  ПОВРЗАНО