Вечерва Пеперминт настапуваат во Блок

Пеперминт со голем концерт во „Блок“ клуб.
Четврток 23.04

Во живо ќе ги слушнеме „Ама ако“ ,„Девојката со точакот“, „Бранка“ „Твојот нос“ и многу други одлични нумери.
Ве очекува одлична забава и многу позитивни вибрации.
Вдишете свежина со Пеперминт!!!
Влезот е слободен

Категории
Промо Бустање
Еден Коментар
 • km2314.keymachine.de
  14 January 2018 at 05:44

  Glad to be one of several visitants on this awing internet
  site :D.

 • Напиши Одговор

  *

  *

  ПОВРЗАНО