Како до билет за С.А.Ф?

Си ќарифте 5 билети за С.А.Ф. ама другарите останаа со покуси ракави? Не очајувајте. Имаме уште карти, и за вас, и девојката и братот и другарите.

Што треба да направите за да добиете билет?

Лајкнете го нашиот ФБ профил, шернете ја статијава и оставете коментар-цитат од С.А.Ф., песна од Јутуб од С.А.Ф., фотографија со некој од бендот или некој предмет, цд или винил од С.А.Ф.!

Ајде да одиме на концерт!

Категории
Промо Бустање
4 Коментари на постот
 • check this link right here now
  27 January 2018 at 10:15

  I just want to tell you that I am newbie to blogs and seriously enjoyed you’re page. More than likely I’m likely to bookmark your website . You actually have excellent article content. Thank you for sharing your website page.

 • Payday Loans Online
  29 April 2018 at 21:26

  cash loans no credit check online loans no credit check loans online no credit check [url=https://loansnocreditcheck.us.org]loans no credit check[/url]

 • online car insurance
  4 May 2018 at 17:44

  car insurance quotes online car insurance quotes online car insurance quotes [url=https://carinsurancequotesonline.us.com]car insurance cheapest[/url]

 • Buying Essays
  8 June 2018 at 14:50

  methodology essay college essay writer college essay writing [url=https://collegeessaywriter.us.com]11th grade essay writing[/url]

 • Напиши Одговор

  *

  *

  ПОВРЗАНО