Џумбушлии вечер на Бла Бла од 19:19 часот

 

Погледнете како си поминаа Алфонсо и Сара Мејс во првата епизода на Џумбушлии вечер на Бла Бла од 19:19 часот

 

12458815_995156110553372_1723032716_o

 

 

 

12464829_995156107220039_144219440_o

 

 

Гледајте ја вечерва емисијата по која ќе се вртат многу муабети. Две отворени и позитивни личности, вистински џумбушлии, кои нема залудно да ви го потрошат времето.

Категории
ПРОГРАМАПромо Бустање

ПОВРЗАНО