ЏАМБО ФЕСТИВАЛ

 

Игор Џамбазов за прв пат Ви го претставува предновогодишното лудило кое ке трае со саати “ЏАМБО Фестивал ” ,празник на урбаната култура,кој ке се одржи во Сабота на 26.12.2015 год. во МЕТРОПОЛИС АРЕНА во Скопје со почеток во 20:00 часот ,влезниците се веке во продажба во МК TICKETC.

 

џамбо

 

 

 

Категории
Промо Бустање

ПОВРЗАНО