Крајм – “Дисај го ова vol.1”

Прилепскиот артист Крајм во етер од вчера ја пушти новата соло трака , насловена “дисај го ова vol.1”.

Инспирацијата за траката доаѓа од претходно снимена трака против него или кажано по раперски враќање на диссот на скопската група рап позитив.

Крајм има снимено на битот од Necro – Your fucking head split,додека продукцијата е на Рибио од Прилеп.

Преслушајте!

Категории
Промо Бустање
2 Коментари на постот
 • internet
  27 January 2018 at 18:36

  I just want to mention I am just all new to blogging and really savored this web page. Likely I’m going to bookmark your blog post . You amazingly have awesome writings. Thanks a lot for sharing your webpage.

 • go to my blog
  24 February 2018 at 03:24

  I simply want to say I am just new to blogging and actually enjoyed your blog site. Almost certainly I’m want to bookmark your website . You certainly come with really good writings. Thanks a bunch for sharing your website page.

 • Напиши Одговор

  *

  *

  ПОВРЗАНО