Paradiso Fly со ексклузивна понуда за IOS од 279 евра

БАБИС СТУДИОС ЛОЦИРАНИ ВО СРЦЕТО НА ХОРА

Бабис студиос располага со 1/2 студија, лоцирани во центарот на Хора најблиску до сите познати барови и ноќни клубови кои му даваат посебна живост и препознатливост на ноќниот живот на островот ИОС.

IOS Ponuda 1

Хотел SUNRISE 2**www.iossunrise.com

Сместувањето е во Хотел SUNRISE 2**www.iossunrise.com на база ноќевање со појадок, кој е лоциран во центарот на Хора, во близина на најпознатата плажа на островот  Mylopotas и на 24 км од преубавата плажа Manganari. Хотелот SUNRISE 2** Хотелот располага со 1/2 и 1/3 , соби. Секоja од нив располага со сопсвено купатило, балкон (со исклучок на мал број на соби кои не располагаат со сопствен балкон), тв,wi-fi, клима, фен за коса, фрижидер. Хотелот SUNRISE 2**  располага со сопствен базен, преубав pool bar и бесплатен паркинг. Појадокот е континентален, се служи од 09 часот до 13 часот.

Гостите секојдневно можат да уживаат покрај базенот каде е лоциран преубавиот бар со ладно кафе или освежителен пијалок. Секоја вечер главната журка почнува од вашиот Хотел SUNRISE, и продолжува низ добро познатите ноќни барови и клубови се до утринските часови

IOS Ponuda 2

ХОТЕЛ  ARMADOROS  www.armadoroshotel.com

Хотел АRMADOROS*** Се наоѓа од задната страна на Хора, (со поглед према море),  лоциран помегу port и Хора, на само 10 мин пешачење до центарот на Хора. Располага со 1/2,1/3 и 1/4 соби. Секоја од нив располага со сопствена бања, балкон, тв, wi-fi, клима, фен, фрижидер. Прекрасен базен, лежалки, pool bar, зидана во камен скара(barbeque) која е на располагање на гостите. Дел од собите се со поглед према море и базенот, а дел со поглед према Хора. Собите се распоредени на првиот и вториот кат. Накратко кажано гостите секојдневно можат да уживаат со преубавиот поглед према морето и покрај базенот каде е лоциран преубавиот бар со ладно кафе или освежителен пијалок.

IOS Ponuda 3

СТУДИЈА HERMES VILLAGE

СТУДИЈА HERMES VILLAGE СЕ ЛОЦИРАНИ ВО СРЦЕТО НА ХОРА  располагаат со 1/2, 1/3, 1/4 студија, со сопствена бања, клима, тераса,  Хермес Вилиџ е еден од најпознатите хотели/апартмани во ХОРА, и се состои од 8 светли и комфорни соби со цел да се обезбеди пријатен престој). Терасите се со поглед кон ХОРА и во центарот на вниманието на ноќниот живот со кој островот ИОС привлекува најголемо внимание за разлика од другите Кикладски острови, и не случајно тимот на PARADISO FLY го нарече ГРЧКА ИБИЦА.

IOS Ponuda 4

Почеток на еден нов необичен ритам на живот. Летото е препознатливо по капење, сончање, прошетки по преубавите плажи. Но Иос не вели така….Едноставно денот и ноќта се спојуваат заедно. Некој ќе се праша ЗОШТО??? Да, затоа што на Иос рано наутро, или рано претпладне, а и доцна попладне се будиме со  незборавни забави и журки.  Сè е дозволено.

IOS 5

Категории
Промо Бустање

ПОВРЗАНО