Royal Burger слави 4-ти роденден

Драги фанови, гурмани и обожаватели на вкусот на Royal Burger,
Ви благодариме што изминатите 4 години сте дел од нашата успешна приказна!
По повод нашиот 4. роденден, традиционално како и секоја година, подготвивме дополнителни изненадувања. Во периодот од 23 – 26.03, за секој нарачан бургер за испорака, добивате гратис помфрит, а пак за секој купен бургер во просториите на Royal Burger, покрај гратис помфрит, добивате и Pepsi 0,5l!
Количините не се ограничени, славиме!
Остануваме посветени на вас и вашите сетила за добра храна,
Ваш,
Royal Burger
17425823_697234267151571_6956564795575800371_n
Категории
Промо Бустање

ПОВРЗАНО